Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 način za se zaščitit pred projiciranjem Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
isok

Pridružen/-a: Pet, 17. Avg 2007 15:51

PrispevekObjavljeno: Pet 17. Avg 2007 16:51 Odgovori s citatomNazaj na vrh

pozdrav vsem!

Imam malo iskušenj z astrlno projekcijo in ko projiciram zavest v dvojnika me preplavi na začetku strah. Sicer ga z vsako novo izkušnjo lažje obvladam, najbrž je to samo telesni strah oz odziv telesa na dogodek...Vseeno, pa bi se rad na kak način zaščitu.
Zanima me, če kdo od vas pozna kakšen učinkovit način za se zaščitit pred projiciranjem.
hvala vnaprej
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Pet 17. Avg 2007 18:20 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Strah je samo nevednost pred novimi še neznanimi dogodki, izkušnjami. Zaščitiš se tako, da se ne bojiš neznanega. Verjetno bi rabil najprej prakticirat kake podobne izkušnje, recimo sanje, lucidne sanje... da se prej navadiš malo na take stvari.

Ne vem, jaz se nisem nikoli kaj dosti ukvarjal z AP, mogoče ti bo kdo znal boljše razložit, drugače si pa že sam nakazal na rešitev.

V bistvu pred kom bi se sploh rad zaščitil, pred strahom ? Laughing Straha ni ! Wink

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
isok

PrispevekObjavljeno: Pet 17. Avg 2007 20:15 Odgovori s citatomNazaj na vrh

ja res je začetniški strahec, to vem. Vseeno sem previden ker nimam še občutka za stvar ...bral sem za neke zlorabe, pa ne mislim da lahko kdo naseli tvoje telo ko spi..
je pa pomojem tako: kot ti pokaže bolečina v telesu da je neki narobe ti lahko na drugih ravneh druga negativna čustva povejo da neki ne štima (v sebi al zunaj..)
Eloi

Pridružen/-a: Pon, 20. Nov 2006 12:46
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob 18. Avg 2007 10:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

"How To Do Wake Induced Lucid Dreams And OBEs"
v tem filmu avtor pove neki o strahu prilikom AP, oziroma on pove da do straha prihaja zarad Dweller efekta, mal preberi temo "video kako imet WILD" pa boš našel način kak da ga skineš.

Drugač ko sem jst prvič naredil AP, polj ko sem se zbudil blo me je zlo strah, tko da polj več nisem spal ta noč.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloYahoo Messenger - naslov
isok

PrispevekObjavljeno: Sob 18. Avg 2007 14:16 Odgovori s citatomNazaj na vrh

jaz se tle bol sam s sabo pogovarjam Very Happy
...danes ponoči sem se skuliral in ugotovil da nimam kaj drkat z astralno projekcijo dokler nimam okrepljenih spodnjih čaker. To tudi pomeni da je priporočljivo, da imaš urejeno najprej življenje na fizični ravni, pa ni dovolj da maš avto Very Happy
pa ja... zame je to pomembno spoznanje zato pišem, mogoče pride še komu prav..
ni me strah straha, sem razumel vzrok zanj..
bravo jaz Very Happy
hvala za namige
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu