Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Kar tako.. :) Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
dreamfly
Kandidat
Kandidat

Pridružen/-a: Sre, 08. Avg 2007 9:15

PrispevekObjavljeno: Čet 09. Avg 2007 12:07 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Trstek je napisal/a:

res huda plaža , pa še huda bejba zravn :-]

Točn to sem mel u mislih takrat Wink sam nažalost ni ratal Smile

Danes sm probu še WILD tehniko, ko pridem do tiste stopnje da mam že slike in čutim ko en "buzz" po telesu nmorm naprej!! Rolling Eyes Kaj naj naredim?
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
pikachu

Pridružen/-a: Pon, 06. Avg 2007 10:18

PrispevekObjavljeno: Tor 21. Avg 2007 13:02 Odgovori s citatomNazaj na vrh

zdravo.
spet pišem.
bom napisala kakšno svojo izkušnjo,ker ste rekli da radi berete..hehe Very Happy Razz
-no recimo... enkrat se mi je sanjalo, da so mene in eno mojo prijateljico lovile neke čudne pošasti, ona se je res zelo bala... jaz pa sem ji rekla da naj se ne boji da tako ali tako sanjava.pa da nama nič ne morejo. spomnim se še ko je ona rekla nazaj, ja to ti sanjaš, pa še ne pomen da mene ne morejo napast Razz
- potem sem sanjala ko sem bila v kopalnici ter sem si oblikovala lase. Na polici sem imela več sponk. kar naenkrat mi jih je zmanjkalo. pa sem si zaželela da bi se pojavile.zato sem zamižala.ter odprla oči,ter bile so tam.. pa sem si rekla,joj spet sanjam. in začela sem se trudit da se nebi zbudila.in ravno zato ker sem mislila na to,sem se zbudila..hehe =P
-enkrat sem hodila po cesti.ter razmišljala.ali trenutno sanjam,ter se spomnila tele strani. in pogledala svojo roko ter videla da imam 8 prstov. in vedela sem da sanjam. takrat se nisem takoj zbudila.
- skoraj vsak dan sanjam.da letim. v bistvu letim kadar hočem.najprej si vedno vzamem zalet nato skočim in poletim. vedno grem čez kak hrib,zato si zaželim da bo na drugi strani hriba puščava.in vedno je.ali pa podobno.
-npr.danes sem sanjala... bila sem doma. in prišel me je iskat nek fant z avtom.. šla sem ven,da bom šla z njim.ko sem ga zagledala je bila to moja simpatija. in čudno se mi je zdelo da bi bilo res...nato sem pomislila da verjetno sanjam.. šla sem z njim v avto.ter kar sem si zaželela se je zgodilo Razz potem sem se zbudila.bila sem precej huda Very Happy Very Happy
- včasih sem huda,ker vedno sanjam tako..da recimo če se z nekom pogovarjam. pa ne mislim na nič.je vse lepo in prav. ampak vedno ko začnem razmišljat.mi po glavi hodijo čudne stvari. in si omislim da bo temu človeku sedaj iz glave nekaj prilezlo in vedno se to naredi...ali če kam grem samo mislim da bo iz tega ovinka prišel neko in vedno pride...kar mislim se zgodi..
no to samo nekaj o sanjah.

dosti sem se razpisala.

no lepo se imejte. Very Happy Razz
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Sre 22. Avg 2007 11:54 Odgovori s citatomNazaj na vrh

pikachu je napisal/a:
dosti sem se razpisala.

Hehe, fajn, fajn, zanimive prigode si opisala. Te sanje so iz bližnje ali daljnje preteklosti? Trenutno se ubadaš z lucidnostjo?

pikachu je napisal/a:
ali če kam grem samo mislim da bo iz tega ovinka prišel neko in vedno pride...kar mislim se zgodi..

Ja, kar mislim se v sanjah zgodi, to je treba imeti v zakupu, ko se s tem igramo. Wink

Ti kar piši, pa ne samo enkrat na leto. Wink

PrispevekObjavljeno: Ned 07. Okt 2007 16:10 Odgovori s citatomNazaj na vrh

hmm. No da še neki napišem, kar se mi skor vsak dan sanja pa nevem kaj pomen Smile
Pač sanja se mi da letim nad oceanom kake 3 metre nad morjem, grem zelo hitro pa se komaj ustavim ter ko se ustavim padem notri v morje pa ne morem zletet vn.. al pa se ful težko ustavim.nevem zakaj se mi to tokat sanja Very Happy Very Happy
smiley7
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned 07. Okt 2007 19:08 Odgovori s citatomNazaj na vrh

pikachu, kako je pa kaj s tvojim čustvenim življenjem...?

ImageImageImage
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
pikachu

PrispevekObjavljeno: Tor 30. Okt 2007 12:24 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Kaj naj bi to pomenilo ? Very Happy
smiley7
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon 12. Nov 2007 19:46 Odgovori s citatomNazaj na vrh

pikachu je napisal/a:
Kaj naj bi to pomenilo ? Very Happy

Voda v sanjah simbolizira čustva.

ImageImageImage
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu