Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Projekt 13: Lov na pozabljene sanje Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Lilith

Pridružen/-a: Tor, 04. Jan 2005 13:42

PrispevekObjavljeno: Pet 07. Jan 2005 13:30 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Strawin je napisal/a:
Lilith: o, fajn to! Tebi stvar zelo v redu deluje, kot je videti! Very Happy Torej, ko si "vrgla trnek" si se (v prvem primeru) samo osredotočila pač na sanje, kar tako na splošno, in so se ti vrnile v spomin?

Danes pa si se osredotočila na tisti del sanj, ki si se ga še spomnila in jih tako obnovila?

Nekako tako, ja.

Me pa zanima še nekaj drugega- ste tu sami lucidni sanjalci ali imate morda tudi kaj zame- kakšno skupino napr., kjer bi se s simboliko "navadnih" (nelucidnih) sanj ukvarjali.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pet 07. Jan 2005 20:44 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Lilith je napisal/a:
Me pa zanima še nekaj drugega- ste tu sami lucidni sanjalci ali imate morda tudi kaj zame- kakšno skupino napr., kjer bi se s simboliko "navadnih" (nelucidnih) sanj ukvarjali.

Z interpretacijo se, kakor vidim po skupinah, redkokdo ubada kaj "globlje". Tudi jaz se bolj tako-tako.. Če hočeš, te dam v Salon, pa lahko tam pričneš kakšno temo v zvezi s simboliko sanj (do Salona imajo dostop samo člani skupin). Drugače pa tako temo lahko načneš kar tu, na javnem delu foruma (pod Hiša sanj npr.) in vidiš kakšen bo odziv. Wink

Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Sob 08. Jan 2005 11:57 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ma saj se ukvarjamo z interpretacijo, samo če se npr. vsak dan spomneš po 3 sanje, je potem zamudno se ukvarjati z interpretacijo vseh. Včasih se ti jih še zapisat ne da. Vidiš sproti, katere se da ali splača kaj interpretirat. Kakšnih se niti ne spomneš vseh in je potem takšne skoraj nesmiselno interpretirat, npr. če samo veš, da si videl neko stvar. Za take primere je znanje lovljenja sanj zelo uporabno. Zato se tudi jaz pridružujem projektu. Very Happy
Študiral sem, da bi se poizkušal spomnit enih starih LS, kjer mi ni uspelo slišati govorca, kaj je rekel, ko mi je povedal ime za skupino. Ta projekt pa se mi zdi kar težaven Rolling Eyes , mogoče zato, ker gre za drugačen-nov pristop k delu s sanjami. Tu moraš loviti-čakati, da kaj uloviš. Navajen pa sem bolj tako, da pustim vabo pa grem in pridem potem pogledat, če se je kaj ulovilo.

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Ned 09. Jan 2005 17:23 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Evo, danes sem pa tudi jaz malo ribaril-buden. Sicer jaz bi temu bolj rekel spominjanje sanj.
Imel sem občutek, da sem videl v enih sanjah kače. In študiram, ali res, potem, se mi zazdi, da je bila tudi neka trava. Skoncentriral sem se na travo in jo nekaj časa tako v mislih gledal. Idea BUM ! Spomnil sem se, da sem jih videl v nekem avtu(ki je bil parkiran na travi), tam smo jih lovili, notr je bila tudi nončka, ki se boji kač in najprej jih sploh ni videla, potem pa ko so šle tudi proti njej sem jih lovil in spravljal stran. Potem sem ji rekel in pokazal, da jih lovim. Verjetno smo jih hoteli dati ven iz avta. Ne spomnim pa se kdo je bil še zraven, mogoče še mama ? Kače so bile pa še čisto majhne.

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Ned 09. Jan 2005 23:35 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Lepo je videti, da ste eni že zelo aktivni s tem projektom (kar zase ne morem reči lol)! Jutri se projekt uradno prične, tako da naprošam vse, ki se bodo zadeve lotili, naj svoje izkušnje prilepijo tu spodaj.

Srečno vsem skupaj! Very Happy

Sanjalec
Sanjalec

Pridružen/-a: Pon, 10. Jan 2005 20:38
Kraj: K4

PrispevekObjavljeno: Tor 11. Jan 2005 1:56 Odgovori s citatomNazaj na vrh

kuuul!!!
klele pa lahko kako rechem
imam nekaj sanj, ki si jih ponavljam v raznih oblikah
osnovna tema je seveda vedno ista, se pa znajo razlikovati v obliki prostora, vchasih se prikradejo vanje novi detajli...
enkrat sem poizkusil, kolikokrat lahko sanjam iste sanje zaporedoma....pa blo prou hecno....14X Shocked Laughing Laughing

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloMSN Messenger - naslov
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Tor 11. Jan 2005 14:38 Odgovori s citatomNazaj na vrh

aakhut je napisal/a:
enkrat sem poizkusil, kolikokrat lahko sanjam iste sanje zaporedoma....pa blo prou hecno....14X Shocked Laughing Laughing

Kako si pa to udejanjil? Si se 14x prebudil in vsakič inkubiral iste sanje? Ali so se ti te sanje pač tekom spanja ponovile (oz. si hotel, da se ponovijo) 14x?

Sanjalec
Sanjalec

Pridružen/-a: Pon, 10. Jan 2005 20:38
Kraj: K4

PrispevekObjavljeno: Tor 11. Jan 2005 14:48 Odgovori s citatomNazaj na vrh

vsakich sem se prebudil...malce pretegnil...pa "jovo na novo"....zanimivo pa je, da so bile prve in zadnje tri she najbolj intenzivne...najvech podrobnosti se spomnim

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloMSN Messenger - naslov
Red
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 30. Sep 2003 12:38
Kraj: From all over

PrispevekObjavljeno: Tor 11. Jan 2005 14:56 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Jaz se tudi prijavljam.

Sicer imam že ogromno takih izkušenj z ribarjenjem pozabljenih sanj, ne pišem namreč vseh sanj v dnevnik, tko
da se zanašam izključno na spomin.

Ponavadi uporabljam mantre za vlačenje sanj v zavest.

Bom probal s5 kmalu in napisal kej zanimivega...

Smile

Petra
Sanjalka
Sanjalka

Pridružen/-a: Sob, 20. Sep 2003 16:39

PrispevekObjavljeno: Tor 11. Jan 2005 17:46 Odgovori s citatomNazaj na vrh

red skywalker je napisal/a:
Jaz se tudi prijavljam.

Sicer imam že ogromno takih izkušenj z ribarjenjem pozabljenih sanj, ne pišem namreč vseh sanj v dnevnik, tko
da se zanašam izključno na spomin.

Ponavadi uporabljam mantre za vlačenje sanj v zavest.

Bom probal s5 kmalu in napisal kej zanimivega...

Smile

ok, a mi lahko zaupaš eno tako mantro...

drgač pa tud jst sodelujem pri projektu Wink
Red
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

PrispevekObjavljeno: Tor 11. Jan 2005 19:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Kali je napisal/a:

ok, a mi lahko zaupaš eno tako mantro...

Sure:

Om namah Shivaya

Maha mantra

raom gaom

Petra
Sanjalka
Sanjalka

Pridružen/-a: Sob, 20. Sep 2003 16:39

PrispevekObjavljeno: Sre 12. Jan 2005 4:09 Odgovori s citatomNazaj na vrh

čak mal, Om Namah Shivaya-m itak kar dost

sam nikol pa res še nism z namenom sanj lovit, pa hvala ti

si mi odprl nov pojem uporabe mantre

Wink
Red
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

PrispevekObjavljeno: Sre 12. Jan 2005 4:48 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Kali je napisal/a:
čak mal, Om Namah Shivaya-m itak kar dost

sam nikol pa res še nism z namenom sanj lovit, pa hvala ti

si mi odprl nov pojem uporabe mantre

Wink

ja, dej bom dns napisu eno ribarjenje s pomočjo mantre...

xfeverx
Lucidna poznavalka<br>Public relations
Lucidna poznavalka
Public relations

Pridružen/-a: Sre, 17. Sep 2003 12:48
Kraj: primorska

PrispevekObjavljeno: Sre 12. Jan 2005 11:43 Odgovori s citatomNazaj na vrh

o mantrah smo že pisali... poglej si:
http://www.lucidnesanje.com/forum/viewtopic.php?t=37&postdays=0&postorder=asc&start=15

Son?na
Kandidatinja
Kandidatinja

Pridružen/-a: Tor, 11. Jan 2005 2:02

PrispevekObjavljeno: Sre 12. Jan 2005 22:46 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Se prijavljam. Smile

Pravzaprav skoraj vedno ribarim... ker sem si do sedaj sanje redko zapisovala takoj zjutraj, že ob vstajanju; pa tudi zato, ker si večine sanj, če jih ne občutim popolnoma, pravzaprav ne zapomnim v vseh podrobnostih.

Moje prvo ribarjenje je potekalo včeraj popoldne (če pač začnemo z včerajšnjim datumom, ki naj bi bil start za projekt - prejšnjih ogromno ribarjenj ne bom vštevala sem not Wink )... in sicer...

Prvo ribarjenje v času projekta;
naslov sanj: BARVNI DOTIKI

datum: 10. - 11. januar 2005
čas: pojma nimam kdaj ponoči Very Happy

Ko sem vstala, sem v glavi imela samo
odtisk modre in oranžne barve... "Kaj zaboga je bilo tole?" Malo sem še ležala v postelji, z zaprtimi očmi, si poskusila priklicat barve v spomin, in zagledala... "aha... modra - grlo - potuje navzdol, nato jo pretvorim v oranžno... nekje tam med grlno in srčno čakro..." vidim utripanje te barve v meni, kot tisto sijanje skoz prsni koš kot pri ET-ju nekako... nato mi šine v glavo - "Točno! Barvo sem kot energijo podajala ljudem... Ljudje... (se mi prikazujejo nadaljnji filingi in napol slike) ... prihajajo do mene... in jaz jim dajem to energijo... vsakega objamem z njo, v meni je pravzaprav neusahljiv vir tega, ne čutim pomanjkanja, če jo dam naprej... (nekako tako kot če pride k tebi človek, ki miline pri sebi v življenju ne pozna... tistega stalnega občutka miru v sebi... pa ga objameš, in se živčen človek ob tebi pomiri, mu "posodiš" svojo energijo za nekaj časa). Tule se mi je zaustavilo, odločila sem se, da vstanem in opravim svoje jutranje vijevaje Wink
Popoldne... z aakhutom čepiva na čajčku, mu govorim o sanjah... se skušam spomniti še kakšno podrobnost, vedela sem, da se nisem še spomnila vsega. Nakar mi v glavo vuškne
roza barva!! In ja, kar naenkrat sem spet tam, modro barvo, svojo pomirjujočo, sem pretvarjala največ v oranžno, malo pa tudi v roza barvo - energijo, odvisno od tega, kakšno je kdo potreboval (kar sem sicer "vedela" in ugotovila na licu mesta, pri srečanju z ljudmi sama).
To so pravzaprav celotne sanje, zanimivo je še to, da
ljudi nisem videla kot popolnoma fizično obliko, pač pa je prevladovalo videnje prsnega koša in vratu, drugje smo bili kakor prozorni, vodni, tekoči... Pozornost je bila popolnoma usmerjena v energijo, ki je krožila med nami (torej med mano in vsakim posameznikom posebej).
Aja. Sanje so temeljile na filingu - milina, mir, toplota - in zelo malo na vizuali. Very Happy

Wink zabavne sanje Very Happy

Sončna

Nazadnje urejal/a Son?na Čet 20. Jan 2005 22:08; skupaj popravljeno 1 krat
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu