Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 stara zgodba Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Blue
Sanjalec
Sanjalec

Pridružen/-a: Tor, 25. Jan 2005 12:20

PrispevekObjavljeno: Sre 05. Okt 2005 7:59 Odgovori s citatomNazaj na vrh

nejceck: hmmm.... veš kaj še probaj, pejdi enkrat spat recimo popoldne, pa boš morda imel kaj več sreče. Če pa ne bo popoldne nič z lucidnimi sanjami, bo pa še večja možnost, da boš tisto noč imel več sreče, seveda če boš sploh uspel zaspati....

probaj zaspati na hrbtu, razmišljaj o lucidnosti... govori si, da boš ˝zavestno˝ sanjal.... lahko si izbereš tudi kakšno mantro, se mi zdi, da jih je Red nekje napisal.....

poznam pa ljudi, ki jih je samo prebiranje Castanedovih knjig pahnilo v tako sanjanje, še posebaj knjiga Umetnost Sanjanja....

Ldan Smile
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
nejceck17

Pridružen/-a: Sob, 24. Sep 2005 21:16
Kraj: ?tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet 06. Okt 2005 20:43 Odgovori s citatomNazaj na vrh

TNX. hja, upoštevam vsa vaša navodila, vendar pa ni sreče. spanje popldne... vsaj enkrat tedensko opravljam, vendar tu imam še manj žive sanje. tisto knjigo bom probal dobiti, ,če se bo le dalo. no še glede nečesa me zanima, sanj si ne morem zapomniti, ker me zjutr vedno radio zbudi, ki je edini zanesljivi vir ( razen če zmanjka elektrike) in sanje takoj pozabim, tudi če se takoj ko odprem oči, poskušam spomniti svojih sanj, mi ne rata, ker je moja pozotnost že na radiu, ki je zelo na glas. Rolling Eyes to je v bistvu res edini način za zbujanjje. predlog?

ali je več možnosti, da lucidno sanjaš, če greš bolj utrujen spat (less energy) ali či so poln vsega ...

ali je se je res dobro spolno zadrževat pred LP?

ali je res bolje, če ne greš sit spat?

UNIS, ali se ukvarjaš s s čem drugim, kot z LS, tukaj ne mislim na šolo, amapk npr. meditacija, ali še kakšen drug duševbi proces?

LEPO SPITE (liter vina) Razz

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Sob, 02. Apr 2005 0:26

PrispevekObjavljeno: Čet 06. Okt 2005 21:47 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ne,ne

Obe furam, LS, meditiram lih tolk, da se ujamem v svoje miselne vzorce&jih poskušam uničit.Sej veš, razbijanje lastnih mej..

Citiram:
li je se je res dobro spolno zadrževat pred LP?

Bravo lih tko dela, dej bejži s takmi Embarassed Laughing

Citiram:
ali je res bolje, če ne greš sit spat?

Če sm jzt lačen, ne bom zaspal.Ni šans, če mi kruli ne morem it spat.
Baje da če ne moreš spat, pomaga kozarec mleka..Laktoza&to..
Citiram:

če se bo le dalo. no še glede nečesa me zanima, sanj si ne morem zapomniti, ker me zjutr vedno radio zbudi, ki je edini zanesljivi vir

mene me mati v šolo zbudi, s takim neprijetnim GLASNIM zvokom, k prekaša vse radjote(ja pismu, če pa nočem vstat Very Happy)
in vselih se spominm sanj..Tko papam zajtrk in u glavi smi zavrtiijo sanje..
uau..Tko da ne bi reku, da je radjo vsega kriv.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
nejceck17

PrispevekObjavljeno: Ned 09. Okt 2005 15:04 Odgovori s citatomNazaj na vrh

hja, prvič ti žal morem ugovarjat. ta vikend sem si zapmnil vse sanje, in veš zakaj, ker me ni noben k*****radio zbudu. in sem skor cel a4 format napisal o sanjah, danes sem si zapomnil celo tri različne sanje! to pomen, da sem kar napredoval, mar ne?

seveda pa sem si najbolj zapomnil tiste, tik preden sem se zbudil.

jaaaaa, vedno mislim eno vprašanjej postavit, pa vedno pozabim, enkrat si omenil, da verjetno vem, kaj se zgodi, če te v sanjah ustrelijo? ne, ne vem. kaj? Verjetno se zbudiš.

hja, glede na to, da si že kar vredu zapomnim sanje, kdaj lahko pričakujem prve lucidne sanje?

Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Ned 09. Okt 2005 22:55 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Zdravo nejceck17. Very Happy
Vidim, da kar napreduješ. Dosti odgovorov na vprašanja imaš že napisanih v drugih temah, se mi zdi, da jih nisi vseh prebral. Arrow Tako, da kar veselo na delo. Wink

Glede spominjanja sanj, jaz se dostikrat zbujam ponoči in se že takrat spomnem svojih sanj. Zjutraj pa se spomnem spet zadnjih in tistih nočnih pa že dosti pozabim, če si jih ponoči parkrat ne ponovim in premislim, kaj naj bi pomenile.

Glede lucidnih sanj. Če čez dan delaš RC-je boš tudi v spanju naletel na to, da jih delaš.
Pa malo si analiziraj svoje sanje, kaj sanjaš. Če se ti kake stvari ponavljajo potem jih lahko izkoristiš, da postaneš luciden.
Naprimer, če sanjaš dostikrat, da vidiš psa, potem vsakič ko ga zagledaš v budnosti naredi RC in če boš takrat sanjal in ti bo RC uspel, potem boš ugotovil, da sanjaš lucidno. Razz

Glede popoldanskega spanja pa moram reči, da sem imel dosti zanimivih sanj ravno v popoldanskem spancu. Pa tudi potem ponoči je večja verjetnost, da boš sanjal lucidno, ker boš bil manj utrujen.
Če boš hodil zelo zaspan spat boš težje dosegel lucidnost. In tem bolj ko spiš zjutraj tem večjo možnost imaš za lucidne sanje (tudi sanje so bolj pogoste in daljše proti jutru).
Meni pomaga zvečat verjetnost za lucidnost z metodo WBTB (kjer po kakih 4h urah spanja ustanem in grem po približno 1 uri spet spat).

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
unis
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

PrispevekObjavljeno: Pon 10. Okt 2005 4:05 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Eko, ubogi Kira, in boš meu kr hmali lucidne sanje.Samo sm ti že reku, da ne se forsirat met lucidnih sanj.K če ti ne bo ratalo, se boš naveliču&boš reku da to ni zame&obupal...Eh, do tega ne bo pršlo, k si vs u "sanjah".4 liste si napisal??Dej,dej, če si na volji, odpri svoj sanjski dnevnik na forumu&deli sanje z nami.

Če te u sanjah ustrelijo?
Ma več možnosti je.(sej bi nakladu ma sm zmatran, kolko je žej ura :roll: )

-se zbudiš, tko kot si ti rekel.Mogoče maš še posebne efekte, če se lahko tako izrazim.Prepoten, srce ti razbija, lahko tudi da dejansko čutiš bolečino, v predelu telesa, kamor naj bi te ustrelili.

-doživiš obe.Iha

-Sanjaš da umiraš in umiraš in umiraš........tolko cajta, da se že sanjski svet spremeni&pozabiš da si pred kratkim umiral, zdej pa že sanjaš da si pilot helikopterja/bilokej druzga :D

-nč od naštetega
nejceck17

PrispevekObjavljeno: Pet 14. Okt 2005 12:09 Odgovori s citatomNazaj na vrh

evo, ta teden, sem si sanje zapomnu sam v onedeljek, ker sem se zbudu minuto preden mi je radio zečel nabijat. no, danes sem si zapomnil tudi kakšno sliko.

am unis, a si si ti pisal sanje? kok časa s to delo?

heh, nekdo mi je napisal, da če pogosto sanjam o pesu, da naj neki izvedem, ko psa vidim v resničnem življenju. a mi lahka mal več poveš o tem?
Question

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

PrispevekObjavljeno: Pet 14. Okt 2005 21:35 Odgovori s citatomNazaj na vrh

ok, ti bom npisu, sam zdej sm tle u nemciji& je kompjuter na cajt,&jzt pism ku ena mona pucasi Very Happy, ala sga slismo jutre
nejceck17

PrispevekObjavljeno: Pet 14. Okt 2005 22:01 Odgovori s citatomNazaj na vrh

vela, pa vela ti k si u nemčiji, jao, eni si dajo duška. se čujemo jutrte.

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

PrispevekObjavljeno: Sob 15. Okt 2005 22:58 Odgovori s citatomNazaj na vrh

žijo.
Jah sm si dau duška ja Cool /ogled tehniškega muzeja, dachau, mesto, cerkve, punce...jah, pstmo stat
Citiram:

am unis, a si si ti pisal sanje? kok časa s to delo?

heh, nekdo mi je napisal, da če pogosto sanjam o pesu, da naj neki izvedem, ko psa vidim v resničnem življenju. a mi lahka mal več poveš o tem?

1.Jah, sm pisal sanje, delu sm par dni, pol sm se naveliču Very Happy

2.Z razlaganjem sanj se često krešejo mnenja.Pri interpretaciji sanj moraš biti previden in skeptičen.Vsakdo ima tudi svoje lastne sanjske simbole.To je zelo pomembno.Ti sanjski simboli so osebni in imajo čisto drug pomen, kot je zapisan v sanjski bukvi.Sam presodi, kdaj naj bi bil simbol v sanjah oseben ali splošen.
Upam da si razumel.Branja sanjskih simbolov, ti vsaj na začetku ne priporočam, saj obstaja možnost, da bi si s tem "omejil" pogled na sanjski svet in ne bi dopuščal možnosti, da bi si sam razložil pomen sanj.Kar pa je seveda bistvo Very Happy.Hiter tempo življena in lenost prenekaterih ljudi, rojeva sanjske knjige, ki ti omogočajo hitro in enostavno razlago v manj kot 5 minutah Very Happy-Ponujajo ti razlago, ki jo ti v dobri veri plačaš.S tem si brezveze porabil denar in zadovoljil s ceneno, zgrešeno razlago, svojo potrebo.
Eh, pa to ne velja za vse knjige.To velja samo za tisti 1%, ki res hočejo servirat neko znanje, samo da bi plačal.Treba je delat na lastno pest, oz hoditi po poti, ki so jo ljudje pred tabo že prehodili.

lol, kaj sm hotu s tem povedat?
Nevem, sm nmalčk "puhn" anti ja se streznm do konca.Šalo stran, k zgleda da nekdo še zmero to bere.Ja da ne boš bral lih zastonj, ti serviram
instantno znanje o sanjskem simbolu PSU :(upam, da boš po prebranem, vsaj kanček skeptičen, da boš poskušal najti svojo razlago&da ne boš verjel prav vsakemu na besedo)

Pes, velik: varuj se človeka nagle jeze, 63.
Pes, videti ga: nezvestobo boš doživel, 72.
Pes, če laja: slabega pomena, 68.
Pes, črn: preteča nesreča, 64.
Pes, bel: zvestoba v prijateljstvo, 52; varnost, 13.
Pes, če te ugrizne: hinavci in prilizovalci ti bodo škodovali, 56.
Pes, stekel: prišel boš v veliko nevarnost, 60.
Pes, če ga kdo hujska: izpremeni svoje mišljenje, sicer boš imel smolo, 23.
Pes, če se jih več igra: zelo dobro razumevanje s prijatelji, 3.
Pes, če se potepa: izogibaj se razprtij v domači hiši, 48.
Pes, če se mu dobrikaš: prišel boš v nevarnost, 6.
Pes, Če se z njim igraš: nepotrebno zapravljanje časa, 42.
Pes, če se ti prilizuje: pomeni nevarnost, 30.
nejccek17

Pridružen/-a: Sob, 12. Nov 2005 22:50
Kraj: slovenija

PrispevekObjavljeno: Sob 12. Nov 2005 23:21 Odgovori s citatomNazaj na vrh

hello hello!
no, kr dolg se nism javu in kr neki vode je preteklo v tem času. ma nemavze, pač sm mel velik dela, ampak vse eno sem pridno treniral in poskušal doseči pač razna stanja....
No , Unis, pač napisal bom, kako mi gre, mogoč te pa bo zanimalo, saj si mi dal največ nasvetov...
v glavnem, po nekajkratnih neuspelih poisusih za doseganje lucidnih sanj, sem tudi dnevnik prenehal pisat... pač mislil sem, da bom enostavno prenehal z vsem, potem pa sem šel sluačjno na google in vtipkal OBE in naletel na par zanimivih dnevnikov v angleškem jeziku, kjer je pač bilo dokaj podrobno opisano, kako prideš ven iz telesa
in se je to kar pokrivalo s tvojim opisom in jaz sem seveda šel to izvajat. Seveda mi ni uspelo, kaj pa men splo uspe? Confused sj ni vazno, v glavnem, kmalu za tem sem imel ene res prijetne sanje, ko sem se pogovarjal z eno osebo, ki se ji v realnem življenju ne upam približat, oziroma, jaz nisem njen tip... in od takrat, ko sem v sanjah spal z njo ( mislim na navadno spanje), si vsako noč, preden zaspim želim sanjat o njej, v bistvu, mi to zelo uspeva, o njej sem imel še dvojne sanje, sicer resda navadne in jih nisem mogel nadzorovati, amapak vseeno mi to veliko pomeni.

heh,pač kr neki ga bluzim; prvo vprašanje: glede na to, da sem se z lucidnimi sanjami srečal (slišal zanje in jih poizkušal doseči pred skoraj več kot dvema mescema), ali sem preveč optismističen, če jih v bistvu pričakujem pred novim letom? sanjskega dnevnika ne pišem, si pa vsake sanje jutraj zavrtim v glavi, kot bi jih previl, in ponovno zavrtel.

Hja, še neki mam z apovedat, zadnjič sem se spraševal, ali sem že kdaj imel kaj podobnega kot so lucidne sanjne... in sem v bistvu ugotovil, da prvič, ko sem slišal za to vrsto sanjanja, prvi dan, oziroma večer, ko še sploh nisem bil registriran na tem foromu, da sem sanjal, da sem v tunelu, in sem se v bistvu zavedal, da sanjam, amak, preden sem se utegnil prebuduiti, me je potegnilo v strop in bilo je konec. Vse skupaj ni trajalo veliko, spomnim se samo, da sem pogledal proti koncu tunela in videl da je zelo raven, oziroma, videl sem svetlobo na koncu - kot iz zgodb o klinično mrtvih ljudeh, ki pripovedujejo o istih dogodivščinah...
To sem pač hotel povedati Very Happy

Še zadnja točka... Gre se za to, da ko sem razmišljal, zakaj bi jaz sploh hotel lucidno sanjat, ko mi to lahko prinese tudi veliko slabih stvari, kot si jih tudi sam omenil v enem izmed prvih prispevkov. Gre se za to, da jaz nekut ne najdem svoj smisel življenja, v bistvu vedn sm ga nekako povezoval s puncami, saj sem jih v svoji kratki zgodovini imel kar nekaj in to mi je poleg šole pomenilo največ. Sedaj pa sem se spremenil, nekako ne morem se navezati na punco, ne morem je imeti rad, ne wem zakaj, nobenega ne spustim blizu, postajam vedno bolj samotarski, sam hodim v kino, sam hodim na sprehode, na tekme, na pico,...
In meni se zdi, da je to samo zaradi tega, ker pač ne zaupam, in nočem biti omejen, nočem da mi kdorkoli ukazuje, sedaj sem dovoj star, da mi starši ne določajo časa, kdaj se morem vrniti domov, ali karkoli drugega. Trenutno sem sam svoj mojster in delam, kar mi pač paše...
Na drugi strani pa zelo pogrešam tisto nežnost, ki sem jo dobil od punc, toplo besedo, na nek način tudi spolnost... In me zanima, ali bi blo neumno to iskati v lucidnih sanjah, v bistvu sem ugotovil, da zato hočem doseči lucidnost, da bi s tem zapolnil to praznino, ki je v bistvu vedn večja in postaja še večja?
Mogoče pa zaradi tega še nisem dosegel lucidnost, ker je to narobe, kar delam, ampak (zavedam se), da iščem preveč popolno partnerico, saj ne rečem, da se nobena ne zanima za mene, amapak, jaz ne bom prenašal, da bo ona ob vikendih v barih s kolegicami, jaz pa sem spraševal, kdo jo drži za rit...
Dobro, mal sem zašel, vendar mislim, da je vprašanje dobro razvidno...

Lep pozdrav: Laughing

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

PrispevekObjavljeno: Ned 13. Nov 2005 19:24 Odgovori s citatomNazaj na vrh

ej, nejccek,nejccek, pazi, da se ne boš opeku!!

Pod nobenim pogojem, se ne smeš zatekati "na takšen način" k sanjam.Naj ti bodo sanje le orodje, s katerim ti upravljaš, in ne one, ki upravljajo tebe.

Kaj sem mislil s tem, "na takšen način"?
Glej, pridejo trenutki, ko reagiraš ravno nasprotno, kot ponavadi.Vsakdo potrebuje čas zase, če hodiš sam v kino, na pico, in ti je všeč da si sam, s tabo ni nič narobe.Če pa hodiš sam a bi hotel biti v družbi, ja no to pa je že problem ane.

Iz lastnih izkušenj ti povem, da si lahko mimogrede zafuraš življenje.Sam sem si zafural kvečjemu kakšen mesec.V tistem mesecu nisem delal nič drugega kot to, da prvo stvar, ki sem jo naredil, ko sem se zbudil, je bila želja, da bi še enkrat zaspal in se spet potopil v sanjski svet...Sprva, počasi, začneš zanemarjati svoje dolžnosti, in vidiš pomen samo še v sanjah.Čutiš, da v resničnem svetu ne moreš biti to kar si, saj se zmeraj najde nekaj, kar ti onemogoči tvoje delovanje.
Edino v sanjah vidiš omogočen cel potencial in vse kar si želiš...

Pazi, da do tega mišljenja ne bo prišlo.Navsezadnje, si tudi v sanjah omejen, povsod so pravila...Zato pa je življenje tako zanimivo in pestro.Neskončno možnosti imaš v neskončnih omejitvah..Le pogledati moraš iz druge perspektive, tudi sedaj, ko bereš ta tekst, si v nekakšnih sanjah, saj je tvoje videnje, občutenje odvisno od živčnih signalov, ki ti jih pošiljajo v možgane..Sam reagiraš tako, kot imaš narejene miselne vzorce, bistvo vsega je, da se opazuješ.
Saj veš, da če se opazuješ v sanjah, postaneš luciden..
Vedi, da zdaj prav ta trenutek, nisi "buden", čeprav veš, da si na planetu Zemlja in vse se ti zdi tako resnično....Velikokrat ne boš ločil sanj od resničnosti...hm, ko vidiš mayo... pa smo že pri nirvani :D

Nejccek, bodi aktiven v sanjah in v resničnosti...
Jing in jang, če boš zanemarjal telo in se zatekal k sanjskemu svetu se ti ne bo lepa pisala...

Da ne boš tega vzel, kot napad ali bilokaj podobnega.Naj ti bo le svarilo in pogum, da delaj tisto kar želiš postati..

če ti ni treba tekat, hodi, če ti ni treba hodit, se ustavi,uleži se in zapri oči....lajf pa frjuu mimo tebe :wink:
unis
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

PrispevekObjavljeno: Ned 13. Nov 2005 19:29 Odgovori s citatomNazaj na vrh

aja

ti pa niti blizi ne boš povohal "slabo" stran lucidnih sanj..Kar vohaš, je tvoj naraven strah pred neznanim, ki ti onemogoča, da bi sploh poskušal kaj storiti..Tako kot je nenormalno padalstvo, in vsi vejo za slabe strani, a še zmerm jih je miljone ka skačejo :D
Ne tko gledat
nejccek17

Pridružen/-a: Sob, 12. Nov 2005 22:50
Kraj: slovenija

PrispevekObjavljeno: Ned 13. Nov 2005 22:50 Odgovori s citatomNazaj na vrh

hm, ja kok te js razumem, me pač hočeš posvariti pred tvojimi slabimi izkušnjami. sam po opravici povedano, newm kako bo, dokler ne bom dosegel lucidnosti, če jo sploh kdaj bom:D
sem optimist.
No, neki sm še želel doati. Ja, am jat se počutim tak nemočnega, ko grem spat, pa se pač sproščam itd. tako se mi zdi, da nism odvisen od sebe, ,da to sploh ni moja volja, če bom postal luciden, da je pač to odvisno od nekoga drugega. potem ko se pa zjutraj zbudim, pač imam občutek, kot da bi imel med sanjami zaprte oči, ki se sploh ne dajo odpret. In zaradi tega sem pač večino oktobra posvetil OBE , ker tam dejansko si bolj samosvoj. Vendar pa je logično pogeldano, lažje vse skupaj s sanjami.

Sedaj pa bonus vprašanje, za pametno glavco: Je bolje dlje časa delat nekaj, zakar definitivno veš, da bo poplačano, ali je bolje tvegat in manj delaš, ni pa nujno, da boš kej dobil. Pač, znajdi se iz tega vprašanjna, sj v bistvu veš, ka mislim:D

In kak teb gre? Imaš še veedno od 20-25 lucidnih sanj na mesec? No, da še te neki vprašam izven najine stalne teme, ali je to da s ičlovek, po tvojem prednost ali slabost? Mislim, to da pač imaš svoje fizično telo?
Ka si gledal film odklenjena skrivnost?

Lep pozdrav? Razz

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

PrispevekObjavljeno: Ned 13. Nov 2005 23:25 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Citiram:
hm, ja kok te js razumem, me pač hočeš posvariti pred tvojimi slabimi izkušnjami. sam po opravici povedano, newm kako bo, dokler ne bom dosegel lucidnosti, če jo sploh kdaj bom:D

Mah, moje slabe izkušnje sploh ne jemljem kot slabe.Saj sem se iz njih naučil...Pa itak je od tebe odvisno kaj je slabo in kaj je dobro.Tako da ne gledi kaj sm jzt doživlju, ti zmerm delaš ZASE in se učiš ZASE in za nobenega drugega...Jzt te pač samo svarim, da ne mi cele dneve sanjarit, in resničnega življenja zanemarjat..Ne se mi zapirat v sanjske svetove..No ja, zgleda da nimaš problemov s tem Very Happy

Citiram:
No, neki sm še želel doati. Ja, am jat se počutim tak nemočnega, ko grem spat, pa se pač sproščam itd. tako se mi zdi, da nism odvisen od sebe, ,da to sploh ni moja volja, če bom postal luciden, da je pač to odvisno od nekoga drugega. potem ko se pa zjutraj zbudim, pač imam občutek, kot da bi imel med sanjami zaprte oči, ki se sploh ne dajo odpret.

Človek božji, bodi resen in si priznaj, da si odgovoren za svoja dejanja.Pa ta tvoj občutek nemoči, ki ga doživljaš v sanjah, prenesi v svoje življenje, pol pa boš meu občutek, da sploh ne živiš svojega življenja, ampak te nekdo od "zgoraj" premika, brez tvojega vmešanja....
Ti si kriv, da se ti to in to dogaja...Ti si odgovoren zase, noben drug, kar je tudi logično...Ne se mi zdaj prepuščat občutkom, kot da nima nobene veze s tabo.Pa še kako jih ima.Svoj neuspeh prelagaš na neko drugo osebo, ki ji niti imena ne veš..To je tvoj strah.Tvoje nezaupanje.Nekaj delaš in ne veš če ti bo uspelo..In če ti ne uspe, v kar si globoko v sebi prepričan, pač ni tvoj problem, saj te nekdo drug nadzira.To je slab izgovor.
Ti si več od misli in mesa...Kontroliraj svoje misli, da ne bodo misli kontrolirale tebe...
Citiram:

Je bolje dlje časa delat nekaj, zakar definitivno veš, da bo poplačano, ali je bolje tvegat in manj delaš, ni pa nujno, da boš kej dobil. Pač, znajdi se iz tega vprašanjna, sj v bistvu veš, ka mislim:D

Sem ti rekel, da je to strah..Bojiš se neuspeha..zdi se ti stran vržen čas za nekaj kar niti ne veš, če bo delovalo..To je strah.
A vsako sekundo, ko poskušaš nekaj v tej smeri storiti, DELAŠ ZASE.IN NOBENA SEKUNDA NI STRAN VRŽENA..
Pa še to...Tako si močno prepričan da ti ne bo uspelo, da še preden se lotiš izvajat si poln dvomom, češ če mi prejšnji mesec ni ratalo, mi tud dons ne bo ratalo...To so miselni vzorci, ki ratajo, kadar delaš neki novga.Človek v svoji biti teži k temu, da ni sprememb.
Zato je tako težko delati spremembe-Opustiti slabe navade...itd..Imaš občutek, da kar delaš pa ni "naravno" imaš čudno "praznino" v trebuhu ali pa se preprosto počutiš "narobe"..Vse to so mehanizmi, ki te zaustavljajo pred osvojitvijo novih izkušenj....
Citiram:

In kak teb gre? Imaš še veedno od 20-25 lucidnih sanj na mesec? No, da še te neki vprašam izven najine stalne teme, ali je to da s ičlovek, po tvojem prednost ali slabost? Mislim, to da pač imaš svoje fizično telo?
Ka si gledal film odklenjena skrivnost?

Biti človek je privilegij.
Filma nism gledu, ga bom pa pogledu, zdej ka si mi dal naslov.
Niti pod razno nimam več tolko sanj na mesc.
Razlog je preprost.Šola, hodim spat ob 1h zjutro, ob 6:35 mam avtobus, tko da ni cajta za spanje Very Happy
Me kar flikne v 4. fazo, lih tolko da se telo zgenerira, za kaj več -sanje, bi pa bla prec vržena energija..Vsaj tko si jzt to razlagam, zakaj nimam sanj oz. se jih ne sppomnm Very Happy //jah, če spim zadosti, jh pa mam, tko da lohko je kej na temu...
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu