Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Vrnitev odpisanega Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
nejccek17

Pridružen/-a: Sob, 12. Nov 2005 22:50
Kraj: slovenija

PrispevekObjavljeno: Čet 19. Apr 2007 16:05 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljeni! Very Happy

Kakšni dve leti je že od mojega zadnjega obiska na tem forumu, v tem času sem nekako opustil lucidno sanjanje, saj mi je šola vzela kar veiko časa ( matura pa to). No, čez kakšna dva meseca se bom vsaj za nekaj časa rešil te nadloge in bi se lahko spet malo bolj posvetil svoji podzavesti in bi lahka kakšno tukaj rekli.

Še prej morem povedat en preverjen nasvet. V knjigi sem prebral, da si lahko izbereš dan, npr naslednji torek, do tega torka vsak dan trikrat rečeš, da boš imel takrat lucidne sanje in se zgodi. Jaz sem vzel to bolj za šalo kot za res in sem še preden sem zadnjič reke, mislil, da se ne bo zgodilo nič, a sem bil priča spontanim lucidnim sanjam.

Par vprašanj: ali lucidne sanje kakorkoli koristno uporabljate v ˝realnem˝ življenju ali jih imate za nek dodatek in za bolj razburljivo, drugačno življenje?

Kako dolgo ste najdlje lucidno sanjali?

Lep vas pozdravljam, še posebej Unisa, mojga mentorja, če ga kdo sreča (v sanjah ali pa tudi kje na cesti), ga naj pozdravi Cool

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Ned, 22. Jan 2006 22:18

PrispevekObjavljeno: Čet 19. Apr 2007 16:45 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Lp

huhu nekdo je postu po hmm - kakemu mesecu ? Smile res že dolgčas postaja Rolling Eyes .

Trenutno sanje ponucam za dodatek kokr ti pravš - verjetno jih bom počas začel koristit. Najdalše kar sm mev - če bi ocenu cajt ki ga ni - bi reku kake 2urci.

dj mi sam povej - a si mev med tem *dopustom* kake lucidne sanje ? (razn teh od torka)

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslovICQ številka
nejccek17

PrispevekObjavljeno: Čet 19. Apr 2007 22:46 Odgovori s citatomNazaj na vrh

am, rečmo da sm mel poleg teh ˝ v torek˝ še kakšne dve, a to so ble čist spontane, obojne so pa se zgodile, ko sm se npr ob treh zbudu, da bi snov ponovil, pa se mi ni dalo, pa sem šel nazaj spat. Nekaj takšnega kot nenačrtovan ˝Wake back to bed˝.

2uri, u bed, to kar precej presega mojih petnajst minut. Sam kljub temu, da sem bil na dopustu, sem bil pozoren na svet okoli sebe in sem prebral članek v Avri o lucidnih sanjah. Tam piše, da lahko pač s sanjami prideš v nekakšne knjižnice, kjer je zbrano vso znanje. Si predstavljaš, prideš tja, si zamisliš eno stvar, npr... Kako so egipčani lahko narisali spermij, če niso poznali mikroskopa (zmišljujem si) in si zbereš eno knjigo, odpreš in lepo prebereš odgovor. Jaz niti malo ne dvomim, da te knjižnice ne bi obstajale, sam kakšen smisel ima potem življenje, če so odgovori na vsako vprašanje dostopni vsakemu posamezniku? Jaz pod vso znanje sveta razumem tudi odgovor na vprašanja o usodi, to bi potem tudi pomenilo, da usoda mora obstajati.
Samo poglej, če je nekje zbrano vso znanje sveta, potem ne obstaja vprašanje, ki nima odgovora, potemtakem tudi usoda mora obstajati, saj če nekdo postavi vprašanje v povezavi z njo, mora dobiti odgovor.

No, malo sem sicer zašel, sam mi pač primankuje ljudi okoli sebe, s katerimi bi lahko debatiral na takšen način, pa sem se spravil na vas.

Laughing

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Sob, 02. Apr 2005 0:26

PrispevekObjavljeno: Ned 22. Apr 2007 2:19 Odgovori s citatomNazaj na vrh

lol stari, kaki mentor. Dej k bom meu tak kurac od ponosa, da ne bom mogu hodit okol : )

drgač pa mi lahk flikneš msn naslov pa vrževa kšno debato.Zadnje cajte imam orto preveč cajta.Bwdi priden pa ne mi delat neumnosti.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
unis
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

PrispevekObjavljeno: Ned 22. Apr 2007 2:29 Odgovori s citatomNazaj na vrh

in aja, tista knjižnica in tisto zbrano znanje "celga sveta". tistmu se reče bl po domače akaški zapisi.
Ni nč druzga kokr dejansko zapisovanje vsega kar je.
Od vseh majstrov mi je najbolj znan model edgar cayce (1877-1945)
pa kaj ti bom jzt pravu, tle si lahk mal več od njega prebereš.
http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/cayce.htm
Drgač so pa od njega napisal več kot 300 knjig, arheologi ga majo zlo radi k so si velik z njegovimi "videnji" pomagal itd..
Sam tip je prasec, a.Je zaspal na knjigi in pol drug dan je znal vse kar je blo pod njegovo brado.To je tko, kot, če bi jzt cele dneve žural pol pa ponoči bi si dal zvezek od matematike pod blazino in drug dan ownal vse v klasu z neverjetnimi izpeljavami pr testu.
Enim se res godi.
nejccek17

PrispevekObjavljeno: Tor 24. Apr 2007 15:16 Odgovori s citatomNazaj na vrh

ejga, moj msn jerri16@hotmail.com, sam nisem pogosto gor, tak da se že enkrat srečava gor.

tisti link ko si mi dal, carski res... če še maš kej takšnega, kr dej, si sprintam js to, pol pa berem preden zadremuham...

Dans sm mel LS, sam neki me zanima. Zaka js ko mam LS vedno tavam po naši zahojeni vasi al pa se slabš - po svoji zanikrni sobi.
Sej vem, da sem sam kreator svojih lucidnih sanj, a stari, men se zdi, ko da sploh nimam več možgan in se ne morem spomnit, kaj točno sem že hotel delat... Ubadam se, da bi bil čimbolj lucidn in končno odprem oči v sanjah, me že počasi srka v telo. rok svojih ne vidim, kot da jih ne bi mel... jaz pa bi rad , newm, se s kom pogovarjal, raziskoval svojo podzavest, prejšnja življenja, spoznal svojo naddušo, vodnika... namesto tega pa skačem po bajtah in čez živo mejo in se sploh ne morem umirit (kot da bi bil na speedu).

maš kakšen nasvet? (o tem sploh ne dvomim;) )

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Ned, 22. Jan 2006 22:18

PrispevekObjavljeno: Tor 24. Apr 2007 21:14 Odgovori s citatomNazaj na vrh

ako smem ti odgovoriti ;>

tole ane, si morš že prej čez dan govort kaj boš delu ko boš sanju - oz. ko nardiš RC pa se pol uprašaš kaj pa bi delu če bi zdele sanju trenutno...

čawbaw

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslovICQ številka
unis
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

PrispevekObjavljeno: Sre 25. Apr 2007 21:29 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Tako ja, ma trstek prow.Bi ga sam dopolnu in ti nabasal ideje za sprobat.
Praviš, da si kot na speedu.Prebei še enkrat tvoje želje.SAJ SI NA SPEEDU!

Dragi dedek mraz.Ko bom luciden bom:(vdih) Letel, skakal, fukal, fural krosa, fural skiro, spoznal vodnika, spoznal vodnike, spoznal angele, spoznal nadangele, šou do boga, dau eno na gobec bogu, šou u vesolje, šou u pretekla življenja, šou u prihodnost, šou do merkatorja..joooj
tolko želj pa tako malo časa.

Namesto, da bi se lotu enga pa to bl po malo in bolj za "igranje" se lotiš resno srat na sto koncih.
Dej se mal vsest za risalno mizo in si narisat kaj točno hočeš met.
Naredi en seznam, tko ku si tle napisal, sam da ga bolj izkristaliziraš.
Tle se ne gre, da te mam za kakega bedaka k si mora it vse skupi še enkrat pisat, ne, sam to bo zate dobra vaja, k se boš dejansko poglobil v to kaj hočeš doživet.Dej si cajt.V sanjah si ga ne daš in pol namest, da bi sanjal se ukvarjaš s tem kako sanjaš.
To je tko, kot da bi se ukvarju kko zgledaš k babo fu*kaš.Dej ti malo primi svojo palico veselja in zmanjšej želje.Zreducirej jih pa se osredotoči samo na par njih.Tko boš lahko več energije posvetu npr, enemu, dveh al pa treh izkušnjah, ki jih želiš met.
Dopoldan se vsest za risalno mizo in si nardit strategijo za boj.
Zvečer pa boš imel dvoboj sam s sabo.Glej se, da se boš dobro pripravil in imel taktiko že naštudirano.
Plonki tukaj ne pomagajo.Takoj ko prideš v sanje, že veš kaj moraš delat in kam moraš it.
Si mašina k ma destinacijo in jo ne bo neč zlomilo.
S tem vadiš sebe, sposobnost urjenja koncentracije in vednost, da kar delaš v budnem stanju, ima direktne posledice v sanjah.
Kar naenkrat dobiš pod nohte filing, da gre za neki čisto resničnega in niso samo "sanjarije".Je zavestno spremljanje in budnost med shiftom stanja zavesti.
Dobro se pripravi.Kdr laufa nastop se nimaš kej zmišljevat na odru.
Ni čudno, da pol rikneš in se vrtiš v krogu al sobi.
Vse ti je dano, sam si ustvarjaš svoje strahove in princeske v sanjah.
Bodi prizanesljiv do sebe in če ti ne rata prvič, ne obupat.
Zaupanje v vase fant moj!
Delaš na projektu Jaz, k bo lahko trajal dokler boš ti pizda migal na tem svetu.Se prav, če bo vse po sreči, bo lahk tvoj projekt življenja trajal tud 70 al pa 80 let, nej ti bog čim več da.
mej v glavi ta okvir.
ena serija noči neuspeha al pa eno leto neuspeha!! ni nič.
Sam bo pol nagrada tolk večja k boš nardiu preboj.
Na kratko
Ne obupat.Pa ne drkat na tolko stvari.Dej se mal umiri in si zberi eno babo za začetek.(en cilj)
Taisha

Pridružen/-a: Ned, 22. Apr 2007 21:07
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre 25. Apr 2007 22:59 Odgovori s citatomNazaj na vrh

hej!

Mislim, da bi še jaz nekaj dodala. To da sanjaš samo v svoji sobi oz. tvoji okolici je ena omejitev. To je najbrž omejitev, ki jo maš tudi V RL.( 1. pozornost). Ker nekaj ne štima tukaj v prvi pozornisti, se v 2. pozornosti ne moreš premaknit.
Dvomim, da ti bodo kakšne mantre pomagale, če v zemeljskem načinu življenja ne nardiš nič. Premakni se tukaj in premaknilo se bo tam.

Ne obupaj, bo že počasi šlo Razz

lep pozdravček Smile
nejccek17

PrispevekObjavljeno: Čet 26. Apr 2007 13:08 Odgovori s citatomNazaj na vrh

pametno razmišljate. Torej, zdej bom naredu fikcijo, obiska Atlatide. tak sm se odloču, da grem prvo pogledat par tisoč let nazaj, če so res bli še bolj pametni kot smo mi... (sem optimist, a?)... sam vseen bom delovalo. Mogoč mam mal rešpekta pogledat svoja prejšnje lajfe, ka če sm bil newm, kak morilec... nism še pripravljen, da bi se s tem soočil, pa tut da bi srečal vodnika, še bo mal počakalo. Si predstavljaš, da 20 let živiš z mamo, pol pa si pred tem, da se moreš s fotrom srečat, sej ne veš, kaj ti bo tipson rek...

No v glavnem atlantida... na vrsto pride v torek, se morem zudej mal pripravit... na risat, mal brat o njej, pa si mal predstavljat, kaj točno bi tam rad delal...

Ok, da še taishi povem. Mislim, da v mojem življenju večina stvari štima in da kr velik delam na tem, da sem tam, kjer pač sem... takrat kadar nimam lucidnih sanj, tudi jaz sanjam o morju in ostalih stvareh... Da pač vedno pristanem v sobi, je verjetno že malo v moji glavi, zdej se mroem samo naučit prestavit iz sobe... Na začetku sem pač mislil, da so to OBEji, ker pridem vedno ˝na plano˝ zraven svojega telesa, ampak sem zadnjič pogledal na posteljo in nisem videl svojega telesa, tako da to potemtakem ne more bit OBE.

Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu