Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Projekt 02: Sanjanje z vodniki Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pon 22. Sep 2003 22:32 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Vsak mesec bomo na 'Življenju Sanj' izvajali projekte, ki bodo kazali moč in potencial sanj na različnih področjih. V zadnji polovici Septembra in prvi polovici Oktobra se bomo Nočni popotniki osredotočali na naše sanjske vodnike.

Projekt: Sanjanje z vodniki

Image

V sanjah se pogosto srečamo s sanjskimi vodniki, govorniki, in učitelji, da bi nas zdravili, nas razsvetlili, in nam dali nasvet. Tako kot se v našem vsakodnevnem življenju nekateri ljudje specializirajo za učiteljstvo ali za zdravljenje imamo tudi v sanjah svoje sanjske vodnike, ki počnejo te stvari.

Specializirani za vodenje v sanjah, so opisani kot tisti ljudje ali bitja v sanjah, za katere se zdi da vedo, za kaj se gre. Te se ne porazgubijo v sanjačevih halucinacijah. So zelo namenski. Včasih kaj rečejo ali pa sanjaču postavijo vprašanje. Pogosto sanjaču kaj pokažejo ali posredujejo pomembna sporočila neverbalno, telepatsko. Včasih pa enostavno opazujejo, kaj se dogaja in ostanejo v ozadju. Sanjač si jih ponavadi zelo dobro zapomni kot sanjske osebe, drugačne od drugih.

Več o tem na: http://www.geocities.com/Athens/5484/dec-dg.htm .

Namen projekta
Cilj tega projekta je imeti sanje, v katerih bomo srečali našega vodnika. Možnosti samospoznavanja na ta način so brezkončne, kar je eden od glavnih namenov takega projekta.

Svojim vodnikom lahko zastavljamo vprašanja, oni pa nas lahko odpeljejo na določene kraje. Eden njihovih glavnih namenov je, da z nami delijo stvari, zaradi tega so vodniki. To je osebni projekt in lahko ga uporabite za kakršen koli namen hočete. V nadaljevanju si lahko preberete nekaj nasvetov, kako se pripraviti na sanjanje z vodniki. Preden greste spat imejte razčiščena naslednja vprašanja:

1. kakšne metode nameravate uporabiti, da bi našli svojega vodnika?
2. kakšno vprašanje boste zastavili vodniku? Kaj hočete, da vam ponudi v odgovor?
3. Ali obstaja kakšna stvar, za katero bi radi, da vam jo vaš sanjski vodnik pokaže ali pove?

http://www.mossdreams.com/dreaming%20w%20spiritual%20guides.htm je stran, ki vam jo toplo priporočam, vsebuje pa informacije, ki bi jih morali poznati vsi sodelujoči pri projektu.

Stran nam namigne, da nas tudi naši vodniki iščejo, in ne samo mi njih. Prav zaradi tega razloga jih vedno lahko najdemo, ko jih iščemo. Prav tako pa stran govori o veliko preoblekah in oblikah, v katerih se lahko vodniki pojavijo, in da so vsa srečanja z vodniki zelo mogočna in bi jih morali spoštovati.

Iskanje vodnika

Kot pri ostalih projektih, lahko probate najti vodnika z lucidnimi sanjami ali inkubacijo. Če boste poiskusili z inkubacijo, bi vam rad svetoval, da nameravate imeti sanje v katerih bo vodnik našel vas... ker ne boste nujno vi iskali njih. Če oni pridejo do vas, je tudi zelo verjetno, da vam bo prav to sprožilo lucidnost. Če pa boste lucidni in jih boste iskali, jih vedno lahko le pokličete in si zaželite, da bi se pojavili. Pa da vidimo, kaj se bo zgodilo... prijetno zabavo ob projektu in srečno Smile

Prevod projekta: psihopat

Nazadnje urejal/a Strawin Ned 30. Nov 2003 0:50; skupaj popravljeno 1 krat
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stranAIM - AOL Instant - naslovMSN Messenger - naslovICQ številka
psihopat
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Sre, 23. Jul 2003 12:31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet 31. Okt 2003 11:48 Odgovori s citatomNazaj na vrh

POVZETEK za skupino Nočni Popotniki

Danes se izteče rok projekta Sanjanje z Vodniki... Projekt je trajal malo več kot en mesec. Ob času trajanja projekta so se kljub privlačnosti projekta pričele težave z neaktivnostjo nekaterih članov, večinoma zaradi začetka šole in ostalih vrst zaposlenosti. (tempo življenja v sodobnem svetu, in to... Wink ) Pričakovali smo, da bomo srečali svoje vodnike in jim zastavili poljubna vprašanja... večinoma jim vprašanj nismo uspeli zastaviti, je pa vsem, ki smo bili aktivni uspelo vsaj enkrat srečati svojega vodnika...

Kleo je kaj hitro srečala vodnika, in se je z njim tudi pogovarjala, vendar se ni spomnila vsebine pogovora... Kasneje je imela non-stop ene fleše, da imajo njene sanje neko vezo z vodnikom Smile, Za tem je svojega vodnika spet srečala, vendar ga je samo čutila, videla ga pa ni, kar se ji pogosto dogaja...

Strawin je najprej srečal vodnika, ki je prišel z avionom, ki je nekaj govoril, vendar ni vedel, če govori z njim ali s kom drugim. V tem primeru je tudi on le slišal vodnika, ni ga pa videl. Kasneje ga je srečal še enkrat, vendar se je odločil, da bo detajle pogovora zadržal zase... nazadnje pa je v erotičnih sanjah srečal žensko, ki bi lahko bila njegova seksualna vodnica, vendar jo je telepatsko vrgel ob steno! Hja, naj vam ne bo za zgled kako se z vodniki ravna! Laughing

Psihopat je srečal vodnika le enkrat. Bila je vodnica, blondna... Rekla ni niti besede, le dala mu je majhnega plastičnega pajkca.

Tudi Zenga pravi, da je kljub svoji neaktivnosti vodnika srečal, čeprav iz njegovega opisa ni najbolj jasno kdo je vodnik v tistih sanjah bil. Zenga je bil zelo skrivnosten, kar se tiče tega...

Kljub problemi z neaktivnostjo smo vsi, ki smo ostali aktivni imeli vsaj po eno srečanje z vodnikom, odgovore na dodatne postavke pa je uspel dobiti očitno le prof. Strawin... Ma za začetnike smo kar modeli, čeprav kmalu ne bomo več začetniki! Smile

Naj bo dejstvo, da je vsem aktivnim uspelo srečati svoje vodnike (torej uresničiti projekt), vzpodbuda vsem tistim, ki se še niste vključili v sanjaške skupine! iT wORKS! Smile
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Pet 31. Okt 2003 16:09 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Odlično psiho, rekel bi, da nam je projekt kar fajn uspel. Wink

Citiram:
nazadnje pa je v erotičnih sanjah srečal žensko, ki bi lahko bila njegova seksualna vodnica, vendar jo je telepatsko vrgel ob steno!

Pozabil si dodati, da sem potem ugotovil, da je prišlo do nesporazuma in da sva se z njo potem vse lepo sporazumela. Very Happy
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stranAIM - AOL Instant - naslovMSN Messenger - naslovICQ številka
annmary
Lucidna novinka
Lucidna novinka

Pridružen/-a: Sob, 31. Dec 2005 18:38
Kraj: ----

PrispevekObjavljeno: Sre 15. Mar 2006 23:47 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Tale projekt o sanjanju z vodniki bi bilo zanimivo malce osvežiti.Pač ljudje smo družabna bitja in je naravno,da imamo nekoga,ki nam včasih vsaj namigne,ko iščemo kakšen odgovor.
Moje prvo srečanje,ki naj bi bil nekakšen moj vodnik se mi je prikazal v sanjah pred 20 leti.Seveda takrat nisem vedela,da obstaja svet sanj,še manj za lucidne sanje.Ampak sem nekako sama pri sebi sklepala,da gre pri meni za občasne "posebne"sanje,ki se zelo razlikujejo od navadnih sanj."vodnik"se je pojavil,ko sem se spraševala,kakšen smisel ima življenje človeka,če pa ti sistem ne pusti osebne svobode in ostati takšen kot si...tako zelo sem si želela,da bi na svetu vladala ljubezen in iskrenost.
V sanjah sem bila sama doma v hiši,kjer sem takrat živela.Spraševala sem se če je kdo kje,ki bi me razumel,hudo mi je bilo in zopet sem jokala.Pa se pojavi par sv.modrih oči in me opazuje.Sprva sem mislila,da se mi javlja moj oče,ki je bil takrat že tri leta pokojni,kajti ravno take oči je imel le on.Izginjale so in se pojavljale,nato sem se odločila,da vprašam "oči"kdo so.Odgovorile so,da so tisto,kar me vedno in povsod vidi,in je vedno z menoj."Pokaži se kdo si",sem hotela vedet,pa se je prikazalo,za trenutek in zopet izginilo ter bilo nevidno še vedno ob meni.Bitje je bilo postavno in v beli svili.Reklo mi je,da ni ne moški,ne ženska,pač nekdo,ki me vedno vidi.Reklo mi je še,da bom nekoč tudi jaz taka in naj se ne bojim.Spominjam se kako mi je bilo lepo ob tisti bližini,mir spokojnost in nič več me ni dušilo...Tedaj pa zaslišim v sanjah svojo mater,kako vpije,da naj rešim otroka in policija,policija!..Jezna sem bila,ker mi ni privoščila srečo,ki sem jo uživala in ker mi ni dala osebnega miru."Pa pusti me že enkrat pri miru!"sem rekla in se prebudila. Sad

annmary
Lucidna novinka
Lucidna novinka

Pridružen/-a: Sob, 31. Dec 2005 18:38
Kraj: ----

PrispevekObjavljeno: Sre 15. Mar 2006 23:54 Odgovori s citatomNazaj na vrh

...hmm,danes je prva obletnica mamine smrti....oprosti mama,ker končno lahko živim svoje življenje... Crying or Very sad

Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Čet 16. Mar 2006 3:11 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Če bo več zainteresiranih, se lahko ta projekt načne v Salonu. Ni problema. Very Happy

Lucidna vajenka
Lucidna vajenka

Pridružen/-a: Čet, 21. Jul 2005 19:42

PrispevekObjavljeno: Čet 16. Mar 2006 15:56 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Strawin je napisal/a:
Če bo več zainteresiranih, se lahko ta projekt načne v Salonu. Ni problema. Very Happy

count me in Smile
se mi zadne cajte dogaja da se v lucidnih sanjah ne spomnim nič pametnega za delat, pol pa samo bluzim okol,tak da bi mi lahko to pomagalo da bi koristno porabla lucidni cajt.

Make my wildest dreams come true

Image Image Image
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
smiley7
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet 16. Mar 2006 17:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Jst sm tud za! Laughing Čeprav mi je lucidnost še zmer dost... tuja... Crying or Very sad

ImageImageImage
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu